bezpłatna Konferencja online

Jak zbudować markę,
którą Pokochają
Twoi klienci.

Masz poczucie, że biznes prowadzi się dużo lepiej, gdy stoją za nim dobre wartości, pasja i pozytywna energia?

A gdy masz w sobie moc do działania to wszystko dookoła układa się gładko, jak pasujące do siebie puzzle?

My też w to wierzymy! Wiemy jednak, że czasami ta energia opada, czasami brakuje motywacji, a codzienne prowadzenie biznesu potrafi przytłoczyć. Dlatego stworzyliśmy wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Takie, którego jeszcze na polskim rynku nie było – w całości poświęcone budowaniu marki.

Razem z nami, w ciągu 2 dni odkryjesz, jak budować markę, którą pokocha świat! Twoją Beloved Brand, uwielbianą przez Klientów, dającą innym dobrą energię a Tobie radość z prowadzenia biznesu przynoszącego zyski.

Konferencja rozpocznie się za
Dni
Godzin
Minut
Sekund

Zrób porządek w swojej głowie i sercu.

Zacznij prowadzić biznes, który pokochają inni.

Czujesz, że potrzebujesz odkryć w sobie na nowo entuzjazm do działania? Pragniesz zainspirować się ciekawymi historiami? A może potrzebujesz dawki konkretnej wiedzy i chcesz poznać nowe narzędzia? U nas najdziesz to wszystko! Nie może Cię zabraknąć!

Czy ta konferencja jest dla Ciebie?

z całą pewnością TAK, jeśli:

Pragniesz otworzyć swój biznes

jednak cały czas coś sprawia, że nie robisz kroku w przód

Prowadzisz już swój biznes

jednak czujesz, że jeszcze nie rozwinęłaś w pełni swoich możliwości, a chcesz zrobić coś więcej

Jesteś kobietą świadomą

i wiesz, że Twój rozwój osobisty i duchowy jest kluczem do prowadzenia biznesu z sukcesem.

Dlaczego potrzebujesz tej konferencji i dlaczego powinnaś być na niej właśnie z nami?

To naprawdę proste: Ponieważ zasługujesz na więcej. Możesz być tam gdzie pragniesz być. A my Ci w tym pomożemy.

Biznes to nie tylko dobra strategia, to także pozytywna energia, która krąży w Tobie i wokół Ciebie. Dlatego będziemy mówić o tych dwóch aspektach, które w prowadzeniu biznesu są nierozerwalne. Ta wyjątkowa mieszanka sprawia, że zwykłe marki zmieniają się w lovebrandy, wobec których nie można przejść obojętnie. Pragniesz zbudować markę, którą pokochają inni? Dołącz do nas i razem z nami rozpocznij swoją przemianę.

To jest Twój czas, żeby zmienić swoją rzeczywistość!
Czego się dowiesz?

Wiele kobiet powiela swoje stare schematy, które nie działają. Jednak nie potrafią inaczej. Nie wiedzą co zrobić, żeby być w innym miejscu, niż są obecnie. Nasi prelegenci przestawią Ci swoje sposoby na to, jak pójść do przodu. Jak zacząć zmieniać swoje życie zawodowe w wymarzoną rzeczywistość.

  • Dowiesz się, w jaki sposób prowadzić biznes w zgodzie z samą sobą. Tak, żeby był przyjemny i żeby przynosił Ci jak najwięcej satysfakcji.
  • Wzmocnisz wiarę w siebie i umiejętność korzystania ze swojej kobiecej energii.
  • Dowiesz się, jakie są tajniki budowania fundamentów marki, które przyspieszą wzrost Twojego biznesu.
  • Poznasz wiele inspirujących historii, które Cię wzmocnią i dadzą energię do działania.
  • Dowiesz się, jak sprzedawać z przyjemnością i z odwagą pokazywać się światu.
  • Poznasz sposoby na relaks i lepsze samopoczucie, dzięki którym uzyskasz balans w życiu prywatnym i zawodowym.
Poznaj nasz plan działania
15 Czerwca

10:00 – Powitanie
10:10 – Pati Garg – “Jak być autentyczną?”
10:30 – Tatiana Pałucka – “Energia w prowadzeniu biznesu”
10:50 – Magdalena Pawłowska – mini-warsztat jogi
11:10 – Gocha Szoka – “Znajdź wyróżnik swojej marki”
11:30 – Celestyna Osiak – “Twoje relacje z pieniądzem a prowadzenie biznesu”
11:50 – Adam Tkaczyk – medytacja
12:10 – Katarzyna Mrzygłód – “Komu pragniesz sprzedawać? Twój klient idealny”
12:30 – Małgo Kotlonek – GOSHICO – historia lovebrandu
13:00 – Zakończenie I dnia konferencji

16 Czerwca

10:00 – Powitanie
10:10 – Justyna Kopeć – “Przygotuj się strategicznie na prowadzenie biznesu”
10:30 – Anna Dorot – “Jak ubrać swoją markę?”
10:50 – Lilia Dworecka -masaż twarzy 
11:10 – Paulina Niemińska-Momot – “Zdjęcia warte więcej niż tysiąc słów”
11:30 – Ewa Kwiatkowska – MOONKA – historia lovebrandu
11:50 – Agnieszka Penczonek – mini-warsztat taneczny
12:10 – Anna Oszajca – “Pokaż się światu”
12:30 – Fryderyk Karzełek – “Pokochaj sprzedaż”
13:00 – Zakończenie II dnia konferencji

Kto nas wspiera?
Organizatorzy
Anna Dorot

Stylistka marki. Niezwykle sobie ceni spotkania z innymi kobietami. Uważa, że mają one olbrzymią moc dzięki wzajemnemu wsparciu i dzieleniu się dobrą energią. Inspiruje ją, kiedy obserwuje jak jej klientki przekraczają siebie i robią rzeczy, które wcześniej wydawały im się niemożliwe.

Sandra Sawicka

Zajmuje się organizacją wydarzeń biznesowych w spółce wydawniczej. Lubi inwestować swój czas w rozwój osobisty. Chętnie angażuje się w akcje charytatywne promujące przedsiębiorcze postawy wśród kobiet.

Małgorzata Rosiak

Invest Manager w Pracowni Finansowej. Pomaga inwestorom lokować środki w inwestycjach o realnej wartości np. w elektrownie wiatrowe i nieruchomości. Aktywna uczestniczka wielu konferencji. Zwolenniczka pro aktywnego trybu życia.

Adam Tkaczyk

Przedsiębiorca, trener i podróżnik. Z wykształcenia finansista, z zamiłowania i pasji interesuje się psychologią i medytacją. Od kilkunastu lat prowadzi firmę w branży finansowej oraz firmę szkoleniową. Doskonale łączy ze sobą różne zainteresowania ze sfery duchowości, rozwoju osobistego, i biznesu.

Konferencja rozpocznie się za
Dni
Godzin
Minut
Sekund

konferencja@brandsugar.pl
+48 797 923 154

.

Pati Garg

Nauczycielka duchowa, Intuitive Coach&Energy Healer, autorka 5 książek oraz programów rozwojowych „Rok Przebudzenia” i "Medytuj z Pati". Pomaga kobietom się przebudzić i stanąć w swojej mocy.

Fryderyk Karzełek

Fryderyk Karzełek jest założycielem i pomysłodawcą Heksagon Group (w skład której wchodzą marki: Heksagon PRO, Klub 555, Gra o milion, Kluby edukacji finansowej EuroCash, Gra o marzenia) i twórcą koncepcji “sprzedaży naturalnej”. Autor wielu książek, takich jak: “Heksagon Szczęścia”, “Problemy są dobre”, “Sprzedaż naturalna” czy “Obudź się”, stanowiącej autobiograficzny poradnik z zakresu finansów i rozwoju osobistego.

Jako doświadczony przedsiębiorca, prowadzi liczne szkolenia, zarówno z zakresu rozwoju osobistego, biznesu i sprzedaży. Jest mistrzem samodyscypliny, szerzącym ideę “13 nawyków ludzi sukcesu” w Klubie 555. Od ponad dwóch i pół roku, codziennie o 5:55, prowadzi transmisje na żywo na Facebooku, którą ogląda kilka tysięcy osób. Jak sam o sobie mówi: “Codziennie budzę tysiące osób, aby na drodze zmiany nawyków zmieniali oni swoje życie”. Zawsze podkreśla, że życie daje nam różne wyzwania, ale dzięki odpowiednim nawykom jesteśmy w stanie pokonać nawet największe bariery.

“Nie módl się o to, żeby Twoje życie było łatwiejsze, módl się o to, żeby być silniejszym”.

Celestyna D. OsiaK

Celestyna D. Osiak, przedsiębiorca, biznes mentor i trener soul coaching® Autorka 28-dniowego Programu Money Coachingu, w którym setki kobiet uzdrowiły swoją relację z pieniądzem. „Połączenie jasnowidza z najwyższej klasy coachem", jak mówią o niej jej klientki. Dzięki jej sesjom, warsztatom i programom on-line właścicielki biznesów otwierają się na pieniądz w pełni, przebijają swoje sufity finansowe i uczą się jak prowadzić swój biznes z lekkością.

Celestyna pomaga kobietom wyrazić swoją duszę w ich biznesie dobierając strategie marketingowo-sprzedażowe, które są zgodne z ich esencją i misją życiową. Dzięki czemu mogą prosperować, doświadczać spełnienia i zmieniać świat na lepsze.

Jako Trener Soul Coaching® uczy głębokiej, transformacyjnej pracy z Duszą na sesjach 1:1, grupowych warsztatach oraz programach online prowadząc treningi certyfikacyjne dla soul coachów.

Jej motto to: Kiedy połączysz Pieniądz ze swoją Duszą doświadczysz finansowego i duchowego spełnienia.

Anna Dorot

Stylistka marki. Pomaga kobietom w budowaniu silnych i wyjątkowych marek, przygotowując dla nich spójną strategię oraz identyfikację wizualną. Dba o każdy detal projektując strony www i przygotowując wizerunkowe sesje zdjęciowe. W swojej pracy stawia na pozytywną energię, dobre relacje i kreatywność.

Tatiana Pałucka

Moim celem jest pokazać narzędzia, które mogą pomóc kobietom wrócić do źródła swojej naturalnej potężnej mądrości. Swoją wiedzę czerpie od rosyjskich nauczycielek praktyk kobiecych. Ta droga powstała z osobistej potrzeby poznania mocy swojej kobiecej energii i jak mogę spełniać się w zgodzie z nią.

Liliana Dworecka

Cześć,

Jestem Lilia i ćwiczę mięśnie twarzy.

Znam przepis na każdą zmarszczkę. Podzielę się nim z Tobą.

Zaczynasz zauważać „kurze łapki" i policzki już nie są takie jędrne a „lwia zmarszczka" przykleiła się do czoła?

Nie sięgaj w panice po kosmicznie drogie kremy.

Wystarczy ćwiczyć mięśnie twarzy 20 min dziennie, żeby zapomnieć o zmarszczkach i obrzękach na twarzy."

Anna Oszajca

Trener autoprezentacji medialnej i mentor holistycznego podejścia do tworzenia marki osobistej. Założycielka Akademii Medialnej - przestrzeni ludzi nowych mediów, która kształci i rozwija mentalność w kreowaniu wizerunku w mediach społecznościowych. Anna nadaje markom osobowość medialną. Pokazuje jak wydobyć swój indywidualny charakter, kreować osobowość, tworzyć wartościowe treści i występować publicznie, żeby inni chcieli to oglądać – a następnie współpracować biznesowo właśnie z Tobą. Jej misja to zmieniać osoby w osobowości medialne i robi to w autorskich metodach nauczania. Twórca szkoleń “Kamera, Akcja! Autoprezentacja Medialna”, „Marka Osobista Marką Sukcesu” „Jak wyzwolić w sobie kreatywność”, „LinkedIn New Connect”, „Indywidualnie o marce”, „Interaktywna marka”.

Jeśli czujesz, że Twój biznes potrzebuje medialnego boosta, a Ty sam masz dość obaw i ograniczeń, które dławią Cię, gdy masz się zaprezentować światu – Anna, jest tym człowiekiem, który pomoże przejść Ci medialną transformację i ze swobodą wyrazić siebie, wykorzystując marketing online w swoim biznesie.

Katarzyna Mrzygłód

Strateżka marki i fanka dobrego brandingu. Pomaga przedsiębiorczym kobietom budować spójne i atrakcyjne marki, znaleźć wyróżnik na rynku oraz działać odważnie i autentycznie. Prywatnie żona, mama oraz miłośniczka śpiewu, salsy kubańskiej i czekolady - w każdej postaci! :)

Paulina Niemińska-Momot

Fotografka Kobiet. Pokazuje Kobiety w kręgu życia - rodzinnie, portretowo, biznesowo. Uzależniona od żonglowania kolorami wizjonerka, która zaczynała swoją foto przygodę z dwójką dzieci pod pachą, dążąc do celu. Córki wyrosły a Paula zwróciła się w stronę kobiecości, swojej i Twojej.

Z empatią i energią przeprowadza przez sesje fotograficzne, tworzy bezpieczną atmosferę, w której Ty poczujesz się w pełni sobą. Uwielbia motywować kobiety do działania, a współpracując z nimi, pragnie by odkrywały swoje mocne strony i wierzyły w siebie, gdyż sama przeszła drogę, by być przy sobie.

Paula opowiada historie rodzinne, maluje portrety rodzin, tworzy spójne, prawdziwe i piękne materiały o kobiecych markach.

Z wykształcenia jest anglistką. Odkrywając fotografię, nie porzuciła swoich korzeni. Dalej organizuje zajęcia Teddy Eddie na warszawskich Bielanach.

Adam Tkaczyk

Przedsiębiorca, trener i podróżnik. Z zamiłowania i pasji interesuje się psychologią, rozwojem osobistym i medytacją, której uczył się przez kilka miesięcy od buddyjskich mnichów w Tajlandii. Swoją praktykę prowadzi o wielu lat. Ponadto korzysta z wiedzy nauczycieli w Polsce i zagranicą. Prowadzi warsztaty w Polsce, organizuje Treningi Medytacyjne w Tajlandii oraz wyprawy rozwojowe. Jego hasło przewodnie w pracy z ludźmi to „Bądź sobą, jesteś miłością, jesteś cudem”. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, od 12 lat prowadzi firmę w branży finansowej i firmę szkoleniową. Potrafi łączyć ze sobą różne zainteresowania ze sfery duchowości, rozwoju osobistego, i biznesu. Uczestnicy warsztatów szczególnie cenią go za wyjątkową otwartość, bliskość i wewnętrzną radość oraz spokój.

Agnieszka Penczonek

Choreografka, dyplomowana instruktorka tańca jazzowego, tancerka Teatru Tańca Jazgot. Absolwentka Psychopedagogiki Kreatywności i Coachingu na APS w Warszawie, Kursu Choreografii Eksperymentalnej (Warszawa) i Choreografii Scenicznej (Kraków). Warsztat taneczny doskonali pod okiem znakomitych nauczycieli na festiwalach w Wiedniu, Berlinie, Brukseli, Poznaniu, Kielcach, Warszawie. Występowała na scenach w Polsce, za granicą oraz produkcjach telewizyjnych.

Jest reżyserem i choreografem autorskich spektakli tanecznych “Lubić czy nie lubić?” (2017), “Magiczny prezent”, “Still alive /Steal a life” (2019)" oraz "Zielono mi" (2021).

Taniec jest medium między tym, co na zewnątrz i tym co we wnętrzu w cudowny sposób pozwala odkrywać najgłębsze zakamarki ciała w połączeniu z duszą. Taniec zabiera w podróż najpiękniejszą z dróg do swojego wnętrza.

Gocha Szoka

Specka od słów i marketingu, poliglotka. W Dwóch Słowach uczy soloprenerki jak pisać szybciej i skuteczniej, żeby szczypało za dusze i otwierało portfele. Pracowała jako tłumaczka symultaniczna, konsultantka ds. mediów, naczelna kwartalnika, szefowa ds. PR’u i komunikacji w firmach takich jak UBS, Heineken, Philip Morris i konsultant ds. employer brandingu dla firm takich jak L’Oréal, Nestlé, Coca-Cola. Od 20 lat zawodowo zajmuje się słowem, od 2 lat uczy przedsiębiorców w swojej Szkole Pisania dla Biznesu, jak przejść od "jestem beznadziejna, nic ciekawego nie napiszę" do "mam w nosie, co pomyślą inni, oby sprawiało mi to frajdę i docierało do moich klientów".

Justyna Kopeć

Od 18 pomaga tworzyć silne marki i zwiększać przychody swoim klientom jako szkoleniowiec, specjalistka online marketingu i przedsiębiorca. Jest właścicielką agencji marketingowej Blue Brand, dyrektorem oddziału Polish Business Club oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Pomysłodawca i kierownik merytoryczny pierwszego w Polsce studium Doradca Budowania Marki Osobistej realizowanego przez Instytut Marki Osobistej.

Autorka i współautorka 10 książek, w tym ostatniej "Marka osobista i biznes online". Działaczka społeczna i pełna pasji kobieta, która udziela się w świecie biznesu oraz charytatywnie, wspierając ważne inicjatywy.

Specjalizuje się w budowaniu marek personalnych i biznesowych, zwłaszcza z wykorzystaniem marketingu online. Na co dzień realizuje się, ucząc i inspirując przedsiębiorcze osoby do aktywnego budowania silnej marki osobistej w Internecie. Wśród jej klientów jest wiele osób rozpoznawalnych dzisiaj na rynku w Polsce i zagranicą: trenerów, coachów, prezesów zarządów, właścicieli mniejszych i większych biznesów, freelancerów.

Magdalena Pawłowska

Praktykująca jogę od wielu lat, entuzjastyczna nauczycielka hatha jogi z dyplomem Międzynarodowego Instytutu Jogi Integralnej. Instruktorka Jogi Śmiechu. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w warsztatach prowadzonych przez nauczycieli jogi z Polski i zagranicy. Swoje zajęcia (zarówno te on-line jak i stacjonarne) prowadzi z wielkim zaangażowaniem, dbałością o rozwój i dobrostan swoich uczniów.

Właścicielka studia Good Vibes Yoga.

Twórca i organizator cyklicznych wydarzeń on-line:

  • „Przebudzenia z jogą Dobrych Wibracji”,

  • „Przebudzenia z Łagodną jogą”,

  • „Łagodna joga dla osób doświadczonych onkologicznie”.

Nauczyciel jogi w korporacjach m.in. Banku Santander, mBanku i Wodociągach Warszawskich.

Prywatnie - mama nastolatki. Zwolennik zdrowego i aktywnego trybu życia.

I co najważniejsze zakochana w życiu i jodze kobieta! 😊

Małgo Kotlonek

Pomysłodawczyni i współzałożycielka GOSHICO. Dzięki swojemu 20-letniemu doświadczeniu zawodowemu dziś jest dla kobiet drogowskazem i liderem, który wspiera i motywuje, a przede wszystkim dzieli się swoim doświadczeniem w budowaniu wizerunku osobistego i marek.

Plastyk z zawodu i złotnik z zamiłowania, autorka ponad 2000 akcesoriów, które zaprojektowała dla kobiet, artystyczna dusza z biznesowym zacięciem. O ile powstanie marki jest dziełem serii dość przypadkowych zdarzeń, w jej działaniach nie ma nic przypadkowego. Zajmując się budowaniem wizerunku własnej marki, projektowaniem, PR-em i marketingiem, jest kreatorem sukcesu GOSHICO.

Małgo poszukuje nieoczywistych rozwiązań w projektowaniu i biznesie, nowych form i środków wyrazu. To ona jako pierwsza wymyśliła i wypromowała modę na polski folk w 2009 roku. Self made businesswoman z bogatym doświadczeniem nabytym we własnej firmie, gdzie oprócz niewątpliwych sukcesów marki musiała radzić sobie z kryzysami i porażkami takimi jak masowe podróbki.

W każdym biznesie, jak i w życiu, są okresy wyżu i niżu i to właśnie czas dołków weryfikuje nasze umiejętności radzenia sobie z presją. Małgo ma wyjątkową zdolność wychodzenia z kryzysów obronną ręką, silniejsza i jeszcze bardziej zorientowana na sukces.

Mówi, że urodziła się żeby upiększać świat kobiet. Całe doświadczenie zawodowe doprowadziło ją do tego miejsca, a jej talenty Gallupa - strateg, aktywator, maksymalista, odpowiedzialność i wizjoner - potwierdzają, że sukces marki GOSHICO nie był przypadkowy.

Jej osobista droga do zbudowania wizerunku, była długa, czasami bolesna, ale stała się idealnym fundamentem do zbudowania strategii autorskiego szkolenia „Zbuduj wizerunek z Małgo Kotlonek”.

Ewa Kwiatkowska

Współzałożycielka i dyrektor zarządzająca MOONKA.

Przez ponad 18 lat związana z korporacjami z branży kosmetycznej, a następnie segmentem marek luksusowych. Jako marketingowiec stawiała swoje pierwsze kroki w Unilever - Dove to jej pierwsza marketingowa miłość. Po rozstaniu, zarządzała dywizją Coty Prestige, gdzie odpowiadała nie tylko za strategię marketingową lecz również za wynik finansowy marek takich jak Bottega Venetta, Chloe, Balenciaga, Marc Jacobs czy Calvin Klein. Potem wciągnęła ją natura i świat “speciality coffee”. W Nespresso odpowiadała za komunikację, CRM oraz e-commerce.

Gdy ma wolną chwilę idzie z aparatem “w dzicz”. Uwielbia Skandynawię, wierzy w siłę społeczności. Mama dwóch chłopców, z którymi od narodzin odkrywa świat edukacji alternatywnej. Z myślą o nich założyła Fundację Leśna Grupa i wspiera rozwój leśnych przedszkoli. Zwolenniczka czynnego wypoczynku i rodzicielstwa bliskości.

Obecnie prowadzi crowdfunding, by wydać pierwszy ciałopozytywny przewodnik po dojrzewaniu dla chłopców.

Right Menu Icon