WYZWANIE
„Zaplanuj biznes, który zarabia”

17-20 stycznia 2022

Hej Girl!

Bardzo się cieszę, że chcesz dołączyć do wyzwania „Zaplanuj biznes, który zarabia”. Wspólnie zaplanujemy Twój biznes na nadchodzący rok tak, aby przynosił Ci jak najwięcej radości, satysfakcji oraz zysku. Przygotowałam dla Ciebie wskazówki, które warto wykonać po kolei, żeby stworzyć plan „idealny”. Będziemy spotykać się przez 4 styczniowe dni i po kolei planować wszystkie najważniejsze aspekty w Twoim biznesie, aby na samym końcu wykonać biznesową mapę marzeń na nadchodzący rok. To jak? Wchodzisz w to? Jeśli tak, to kliknij link i dołącz do wyzwania.

Startujemy w poniedziałek 17 stycznia. Wyzwanie będzie trwało 4 dni. Każdego dnia rano otrzymasz maila, z krótkim zadaniem do wykonania. Zadania będą krótkie i niezbyt wymagające, tak abyś z sukcesem mogła wykonać je w ciągu tego całego wyzwania. Natomiast o godzinie 14:00 będziemy spotykać się na live, podczas którego będziemy omawiać najważniejsze rzeczy i będziesz mogła zadawać nurtujące Cię pytania. Live będzie odbywał się na zamkniętej grupie na Fb. Link do grupy otrzymasz w mailu potwierdzającym zapis na wyzwanie.

Rozkład jazdy jest następujący:

PONIEDZIAŁEK – Wizja i cele biznesowe

WTOREK – Planowanie przychodów oraz czasu pracy

ŚRODA – Mindset – codzienne rytuały wzmacniające siłę Twojego sukcesu

CZWARTEK – Tworzenie mapy marzeń dla Twojego biznesu

Do zobaczenia w poniedziałek 17 stycznia.

ZAPRASZAM CIĘ DO CZYTANIA MOJEGO BLOGA I DO SŁUCHANIA PODCASTÓW

Umów się ze mną na rozmowę telefoniczną lub konsultacje na Skypie.

hello@brandsugar.pl
+48 797 923 154

„Zaplanuj biznes, który zarabia”

17 stycznia 2022

Bardzo się cieszę, że chcesz dołączyć do wyzwania „Zaplanuj biznes, który zarabia”. Wspólnie zaplanujemy Twój biznes na nadchodzący rok tak, aby przynosił Ci jak najwięcej radości, satysfakcji oraz zysku.
.
Right Menu Icon