EPIZOD 3

Determinacja – kluczowy czynnik sukcesu

Rozmowa z Olą Matysiak – właścicielką marki MELLI care

Zapraszam Cię do wysłuchania trzeciego podcastu z serii Brand Stories. Do rozmowy zaprosiłam Olę Matysiak, która jest założycielką marki MELLI Care – oferującej linię kosmetyków do ciała.

Ola Matysiak, mama dwójki dzieci, kreatywna i przedsiębiorcza dziewczyna z małego miasta, która etatowi powiedziała „nie” i założyła własną firmę. Przez lata pracowała w branży kosmetycznej, ale miała własny pomysł na nową markę i podjęła wyzwanie.

Założyła spółkę HS Planet i produkuje specjalistyczne kosmetyki MELLI care, które powstają z  naturalnych surowców i rozwiązują problem suchej skóry.

Ola spełnia swój plan pomocy innym tworząc sobie własne miejsce pracy i nadając codziennym zadaniom głębszy sens. Tworzy kosmetyki, które dają niezwykłe efekty, a to sprawia jej ogromną satysfakcję.

Obecnie promuje markę na targach zagranicznych dzięki dotacjom unijnym, gdyż jej marka zdobyła zaufanie ekspertów i została określona jak perspektywiczna.

Zagraniczne podróże służbowe i wysiłek z nimi związany rekompensuje jej możliwość poznania ludzi z innych stron świata, co daje ogromną perspektywę i dystans do pracy na polskim rynku.

Wszystkie wolne chwile poświęca rodzinie. Kiedy tylko jest możliwość, wsiada na rower lub biega. Uwielbia czytać i podróżować.

Ola opowie m.in. o tym:

– jakie kroki należy poczynić żeby wystartować z marką kosmetyczną i jakie wyzwania przed nią stoją,

– w jaki sposób działać na rynku kosmetycznym będąc płotką wśród rekinów,

– w jaki sposób promować markę na rynkach zagranicznych,

– jak determinacja wpływa na to, że rzeczy z pozoru niemożliwe stają się możliwe.