8 sposobów

na wspólną pracę nad biznesem

na wspólną pracę nad biznesem Twoich marzeń

SPRAWDŹ MOJE PROGRAMY

Program mentoringowy

"DZIAŁAJ W PRZEPŁYWIE"

Pragniesz prowadzić biznes w zgodzie ze sobą, kiedy wszystko płynie po Twojej myśli? Kiedy rano budzisz się szczęśliwa i z radością przystępujesz do swojej pracy? Kiedy otaczają Cię wspaniali klienci, dla których ważne jest to, co robisz?

Podczas 3 miesięcznego programu będziemy pracować nad połączeniem Twojego biznesu z przestrzenią serca.
Stworzymy wizję Twojego idealnego biznesu i nadamy mu kolorów. Ułożymy strategię działania, która będzie spójna z Twoim stylem życia i Twoimi potrzebami. Połączysz się ze swoimi idealnymi klientami, którzy zaczną do Ciebie przychodzić.

Zaczniesz tworzyć markę, która zaprowadzi Cię do wolności finansowej.

Identyfikacja | www | sesja stylizowana

BRANDING

Marzysz o pięknej i spójnej wizualnie marce, z której będziesz dumna? Zapraszam Cię do głębokiego procesu, podczas którego opracujemy całościowy wizerunek Twojej marki. Wizerunek, który będzie wypływał z Twojego serca i będzie jedyny w swoim rodzaju.

Efektem naszej pracy jest branding Twojej marki:
– logo
– kolorystyka i dobór fontów
– dodatkowe elementy graficzne
– grafiki na media społecznościowe

Tworzymy także personalizowane strony www oraz stylizowane sesje zdjęciowe, do wykorzystania na stronie oraz w mediach społecznościowych.

Program grupowy

MASTERMIND DLA GIRLBOSSES

Jesteś zmęczona działaniem w pojedynkę? Brakuje Ci kreatywnych pomysłów i czasami trudno Ci ruszyć z miejsca? Być może czasami brak Ci wiary w siebie, żeby podejmować odważne decyzje?

Jeśli tak, to grupa mastermindowa jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W trakcie 3 miesięcznych spotkań, będziesz sobie stawiać kolejne wyzwania biznesowe, a dzięki wsparciu innych kobiet zaczniesz stawiać odważne kroki w budowaniu swojego imperium.

A wszystko to w duchu self-love i otoczeniu pozytywnej energii. Będziemy działać w przestrzeni serca, aby wzmocnić Cię jeszcze bardziej w Twoim biznesie.

Spotkania na zywo

WARSZTATY

Uważam, że nic nie zastąpi spotkania na żywo. Energia jaka się wówczas wytwarza ma niesamowitą moc. A dodatkowo, kiedy spotkają się ze sobą wspaniałe kobiety, wówczas dzieje się prawdziwa magia. I taka magia dzieje się podczas warsztatów, które prowadzę.

Zapraszam Cię na cykl 6 warsztatów, podczas których pracujemy nad mindsetem, wewnętrzną mocą, kreatywnością i pewnością siebie, w oparciu o system energetyczny w naszym ciele. Wszystkie te elementy są niezwykle ważne w prowadzeniu biznesu.

Podczas warsztatów m.in. medytujemy, tańczymy malujemy, manifestujemy i robimy wiele innych fantastycznych rzeczy.

Spotkania online

MASTERCLASSY

Brakuje Ci czasu na spotkania na żywo? Pragniesz dostosować zdobywanie wiedzy do swojego własnego rytmu?

Masterclassy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Nasze spotkania odbywają się w przestrzeni online, natomiast jeśli nie możesz być obecna, wówczas otrzymujesz dostęp do nagrania i odłuchania materiału w dowolnym momencie.

Podczas Masterclassów poruszamy tematy dotyczące prowadzenia biznesu oraz duchowości w biznesie.

Kurs online

FUNDAMENTY BIZNESU

Zapraszam Cię w niezwykłą podróż, podczas której stworzysz strategię biznesu w zgodzie ze sobą i swoim stylem życia.

Dzięki kursowi uporządkujesz swój biznes krok po kroku, tak aby jego tworzenie przynosiło Ci satysfakcję oraz wewnętrzny spokój.

Przekształcisz swoją wizję w skuteczny plan działania.

Dowiesz się kim jest Twój wymarzony klient i czego od Ciebie potrzebuje. A także nauczysz się jak docierać do niego z łatwością.

Kurs online

MYSL JAK GIRLBOSS

Aby stworzyć dobrze prosperujący biznes, oprócz dobrej strategii potrzebujesz zsynchronizować go ze swoją wewnętrzną mądrością. To jest ta siła, która zapewnia powodzenie w biznesie.

Podczas kursu nauczysz się korzystać ze swojej wewnętrznej mocy i wykorzystywać ją w prowadzeniu biznesu.

Podniesiesz swój Mindset na wyższy poziom i nauczysz się pracować jak prawdziwa Girlboss, korzystając z nawyków ludzi sukcesu.

Nauczysz się tego, w jaki sposób usunąć dotychczasowe blokady finansowe i jak zacząć powiększać swoje dochody.

Kurs online

WIZERUNEK MARKI

Pragniesz, aby Twoja marka wyrażała wszystko to, co jest dla Ciebie ważne? Marzysz o tym, aby trafiali do Ciebie Twoim idealni klienci, widząc Twoją markę w sieci?

W trakcie kursu dowiesz się jak połączyć ze sobą w spójny wizualny przekaz wartości i misję Twojej marki, aby zachwycić swoich klientów od pierwszego wejrzenia.

Stworzysz wizualne podstawy dla swojej marki, znajdując swój wyróżnik. Określisz styl i charakter marki, dobierzesz właściwe kolory i fonty. Wszystko to w opraciu o archetypy marki oraz psychologię koloru.

KURS „FUNDAMENTY BIZNESU”

Zapis na listę oczekujących

KURS „MYŚL JAK GIRLBOSS”

Zapis na listę oczekujących

KURS „WYRÓŻNIJ SIĘ”

Zapis na listę oczekujących