DZIAŁAJ
W PRZEPŁYWIE

Program mentoringowy

PRACA INDYWIDUALNA 1:1

Umów się na bezpłatną konsultację

Mentoring biznesowy z duszą

PROGRAM ONLINE

Stwórz biznes swoich marzeń i zarabiaj tyle, ile pragniesz.

Prowadzenie własnego biznesu może być piękną przygodą, ale może także przynosić wiele stresu i nieprzespanych nocy. To jaki jest Twój biznes w dużej mierze zależy od Ciebie. Prowadzenie biznesu opieramy na sobie – swojej wiedzy, kontaktach, motywacji do działania, umiejętnościach biznesowych ale także na swoich przekonaniach, podejściu do pieniędzy i klientów, wierze we własne możliwości.

Te dwa filary jakimi są strategia działań oraz mindset są nierozerwalną parą jeśli chcemy osiągnąć sukces. Dlatego podczas naszej wspólnej pracy skupiamy się na każdym z nich. Zaczynając od połączenia się z przestrzenią swojego serca a następnie przekładając to na konkretne działania strategiczne.

Budowanie biznesu w zgodzie ze sobą, to podróż do swojej wewnętrznej mądrości. To ona zna odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i wie co będzie dla Ciebie najlepsze.

Połączenie się z nią pozwala puścić to, co tak mocno trzymasz. Bo prowadząc swój biznes nie chodzi o to, żeby każdego dnia walczyć o przetrwanie. Chodzi o to, żeby płynąć – a wtedy wszystko układa się tak, jak być powinno. Podczas naszego procesu pozwolimy sobie popłynąć w najgłębsze meandry Twojego ja, żeby zacząć budować taki biznes, który będzie Twoim spełnieniem.

Podczas programu

Opis programu

1
Wizja biznesu w zgodzie z Tobą

Stworzysz klarowną wizję siebie w takim biznesie, który przyniesie Ci nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim radość i satysfakcję.

2
Określenie klienta idealnego

Zdefiniujesz swojego wymarzonego klienta i zrozumiesz w jaki sposób się z nim połączyć, tak aby chciał od Ciebie kupować.

3
Wyznaczenie celów biznesowych i kroków milowych

Dobry plan działania jest połową sukcesu, dlatego wyznaczysz swój kierunek na najbliższe miesiące krok po kroku.

4
Praca z ograniczającymi przekonaniami

Sprawdzisz jakie przekonania blokują Cię przed osiągnięciem sukcesu w Twoim biznesie i nauczysz się jak je transformować, żeby działać skutecznie.

5
Praca z energią pieniądza

Nawiążesz pozytywną relację z pieniądzem i nauczysz się jak stawiać się magnesem dla pieniędzy.

6
Osobowość marki

Znajdziesz wyróżnik swojej marki i w oparciu o archetypy i pory roku nadasz swojej marce namacalnego wymiaru, który wzmocni Twój przekaz i zacznie przyciągać Twoich wymarzonych klientów.

7
Tworzenie oferty z poziomu serca

Przygotujesz ofertę, która będzie wyrażała Twoją misję czyli to, co chcesz podarować światu z zadbaniem o właściwą wycenę i lejek sprzedażowy

8
Spójna komunikacja marki

Nauczysz się w jaki sposób działać w mediach społecznościowych oraz w Internecie zachowując spójność we wszystkich środkach przekazu.

9
Pokochaj sprzedaż

Nauczysz się w jaki sposób sprzedawać bez poczucia wstydu, zastępując go radością i przyjemnością.

10
Manifestacja sukcesu – codzienne praktyki

Poznasz skuteczne narzędzia do codziennego praktykowania sukcesu, które podniosą Twoją energię w życiu i biznesie.

Jesteś gotowa, żeby przenieść swój biznes na zupełnie nowy poziom?

Zacząć żyć tak jak zawsze o tym marzyłaś i działać na petardzie?
Zapraszam Cię do wspólnej 5 miesięcznej podróży, po której Twoje życie nie będzie już takie jak dawniej.

Umów się na bezpłatną konsultację

Cześć!

Nazywam się Anna Dorot

Będę przewodniczką w drodze do Twojego sukcesu w biznesie. Wiem, jak trudno iść w pojedynkę, razem jest zawsze raźniej. Podczas naszej wspólnej podróży otrzymasz ode mnie wsparcie i wzmocnienie a także gotowe narzędzia do wykorzystania w codziennej pracy.

Kiedy zaczynałam prowadzenie swojego biznesu, opierałam go głównie na wiedzy biznesowej. Jednak kiedy po pewnym czasie połączyłam go ze swoim sercem, w moim życiu zaczęła dziać się prawdziwa magia. Klienci zaczęli płynąć z różnych stron, bez wykorzystywania jakichkolwiek form reklamy. To wszystko działo się samo. Podczas programu pragnę podzielić się z Tobą moim doświadczeniem i pomóc Ci osiągnąć Twój wymarzony sukces.

Jesteś gotowa pójść ze mną w nieznane? Twoje życie już nie będzie takie jak dawniej.

Efekty po naszej wspólnej pracy

Czy mentoring

jest dla Ciebie?

Ile to kosztuje?

OPŁATA MIESIĘCZNA
(PŁATNA PRZEZ 5 MIESIĘCY)

900 zł

CAŁY CYKL SPOTKAŃ
PŁATNY Z GÓRY

4500 zł

4100 zł

Umów się na bezpłatną konsultację