Nowa JA
w biznesie

Warsztaty

SPOTKANIA NA ŻYWO

Cykl warsztatów “Nowa JA w biznesie”

WARSZTATY NA ŻYWO

Skontaktuj się ze swoją wewnętrzną mądrością
i rozwiń swój biznesowy potencjał

Prowadzisz biznes już od jakiego czasu, ale wciąż nie jest taki jak byś chciała, żeby był? Poszukujesz rozwiązań, uczysz się nowych rzeczy, bo przecież trzeba iść do przodu – ze wszystkimi nowinkami w świecie marketingu, sprzedaży czy mediów społecznościowych. Jednak wciąż nie kręci się to tak, jak to sobie wyobrażałaś. Dobra strategia nie do końca działa. A Ty stoisz w miejscu. Lub czujesz się tak przepracowana, że masz po prostu dość. I być może myślisz czasem, że może to po prostu nie dla Ciebie?

Z takimi myślami boryka się większość kobiet prowadzących własny biznes. Dzięki pracy nad sobą można w skuteczny sposób sobie z nimi poradzić.

Przez wiele lat szukałam rozwiązania problemu, jakim jest brak przepływu w biznesie. Odbyłam wiele warsztatów i szkoleń, przeczytałam mnóstwo książek, praktykowałam różne techniki, aby przekonać się co tak naprawdę działa.

Dziś wiem, że jedyną drogą jest prawdziwy kontakt z samą sobą, miłość do siebie i uważność na wszelkie sygnały, które daje nam ciało i otaczający nas wszechświat. Jeśli podążamy za swoją wewnętrzną mądrością, działamy w zgodzie ze sobą, to wszystko zaczyna nam sprzyjać.

Jednak aby to miało miejsce należy przyjrzeć się także swoim wewnętrznym blokadom – w postaci niesprzyjających przekonań oraz uwięzionych w ciele emocji, które blokują przepływ energii.

Wieloletnia praca z przedsiębiorczymi kobietami pokazała mi, że wiele z nich boryka się z tymi problemami. Nie odnoszą zamierzonego sukcesu, dopóki nie rozpoczną pracy ze swoimi blokadami. A kiedy już się z nimi uporają to wtedy, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko zaczyna się zmieniać. Nie tylko biznes, ale także całe życie. Bo jest to jedna i nierozerwalna całość, która ma wpływ na siebie nawzajem. Jedno bez drugiego nie istnieje. Zarówno sukcesy jak i porażki w biznesie wpływają na nasze samopoczucie w ciągu całego dnia, także już po pracy. I albo dodają nam energii albo potrafią wpuścić w totalny dołek. Dlatego warto zadbać o tę sferę jak najszybciej.

Przygotowałam dla Ciebie cykl 6 warsztatów, podczas których będziemy pracować nad Twoim mindsetem oraz blokadami, w oparciu o system energetyczny w ciele.

Każdy warsztat będzie poświęcony pracy nad konkretną czakrą, tak aby odblokować Twój potencjał i dać Ci nieograniczoną moc. Podczas każdego warsztatu będziemy pracować z ciałem, oddechem, ruchem i muzyką.

Podczas cyklu warsztatów

Opis programu

1

CZAKRA PODSTAWY

2

CZAKRA SAKRALNA

3

CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO

4

CZAKRA SERCA

5

CZAKRA GARDŁA

6

CZAKRA TRZECIEGO OKA

Na każde spotkanie ubieramy się w kolorze czakry, której poświęcone jest spotkanie.
Podczas każdego spotkania będziemy stosować olejki eteryczne wzmacniające czakry i pić soki warzywno-owocowe wzmacniające czakry.

Cześć!

Nazywam się Anna Dorot

Od wielu lat zgłębiam tajniki duchowości, wypróbowując różne metody i techniki medytacyjne, pracę z energią, ciałem, świadomym ruchem i tańcem.

Jestem psychologiem, trenerem oraz arteterapeutą. Jestem także certyfikowaną falicytatorką medytacji OSHO. W swojej pracy łączę elementy pracy z energią z technikami artystycznymi wyzwalającymi kreatywny potencjał. Od wielu lat pracuję z ludźmi – indywidualnie oraz grupowo, pomagając im znaleźć spokój, radość i satysfakcję w codziennym życiu.

Dziś łączę duchowość z biznesem, udowadniając, że te dwa filary są nierozdzielne i jeden bez drugiego nie może istnieć.

Czy te Warsztaty

są dla Ciebie?

Ile to kosztuje?

POJEDYNCZY
WARSZTAT

300 zł

CYKL 6 WARSZTATÓW

1800 zł

1500 zł

+ gratis zestaw 8 medytacji dla Girlboss

WARSZTATY

Rezerwacja miejsca na warsztacie

Wybierz warsztat, w którym chcesz wziąć udział:

W celu rezerwacji miejsca na warsztacie należy wpłacić całą kwotę na konto:
- 300 zł - pojedynczy warsztat
- 1500 zł - cykl 6 warsztatów

ING BANK: 44 1050 1025 1000 0090 6097 0572

Anna Dorot, ul. Wodna 14, 95-035 Ozorków

W tytule przelewu wpisz - Warsztat „Nowa Ja w biznesie” + Twoje imię i nazwisko