Każdy proces zaczynam od znalezienia „dlaczego” mojej klientki. A wszystko po to, aby tworzona marka była spójna z kreującą ją osobą. Wierzę w to, że każda kobieta posiada w sobie taką moc, która jest w stanie zaprowadzić ją do gwiazd. I nad tym pracujemy na moich spotkaniach – nad zbudowaniem takiej marki osobistej, z której kobieta będzie dumna. Pracuję z kobietami, które mają pomysł na swój biznes i chcą go dobrze ukierunkować oraz z kobietami, które chcą zrobić rebranding swojej marki. Wspólnie przygotowujemy koncept marki oraz jej komunikację a następnie tworzę spójną z tym wszystkim identyfikacją wizualną.

„Byłam pod wrażeniem tego jak Ania krok po kroku przeprowadziła mnie przez proces odkrywania i nazywania tego co ma komunikować moja marka i z jakimi wartościami ma być kojarzona.”

Patrycja Załug

Uważam się za człowieka renesansu, bo od kiedy pamiętam, zawsze interesowało mnie mnóstwo różnych rzeczy i nigdy nie mogłam zdecydować się na jedną z nich. Dziś uważam, że z sukcesem można robić wiele i mieć z tego satysfakcję. Jako absolwentka zarządzania i marketingu, swoją zawodową karierę zaczynałam w agencji reklamowej, w której zajmowałam się m.in tworzeniem strategii dla dużych firm. Później skończyłam psychologię i zajęłam się pracą z ludźmi, wspierając ich w trudnych sytuacjach. Rozwijałam również kadry w jednostce publicznej, prowadząc dla nich coaching i warsztaty rozwojowe.
Ponieważ bardzo cenię sobie wolność i niezależność, dlatego postanowiłam otworzyć swój własny biznes. Od dzieciństwa kochałam tworzyć. Pamiętam, że kiedy kupiłam sobie pierwszy komputer, zaczęłam projektować wizytówki dla członków rodziny. Było to coś, przy czym zapominałam o całym świecie. Dlatego zapragnęłam znów to robić. Ukończyłam więc różne kursy graficzne i założyłam markę Dreamrise, która zajmuje się projektowaniem papeterii ślubnej. Podczas jednej z realizacji ślubnych poznałam Natalię, która wykonywała kwiaty papierowe. Pomyślałam, że byłoby ciekawie połączyć swoje siły. I tak stworzyłyśmy markę make it WOW, gdzie projektujemy i ręcznie wykonujemy dekoracje na przyjęcia okolicznościowe.
Mój zmysł estetyczny sprawił, że wiele moich znajomych zaczęło mnie prosić o stworzenie dla nich logotypów czy materiałów reklamowych. W związku z tym po kilku latach narodził się pomysł stworzenia nowej marki – Brand Sugar. Marka ta łączy wszystkie moje doświadczenia i zainteresowania – marketing, psychologię oraz grafikę komputerową. Wierzę w to, że do stworzenia dobrej marki potrzebne są te wszystkie aspekty. Dlatego w swojej pracy dotykam każdego z tych obszarów, tworząc spójną komunikację i identyfikację marki z jej właścicielką.

Ania wystylizowała graficznie moją markę tak jak sobie to wyobrażałam i jestem bardzo dumna z wyglądu mojego logotypu.”

Kamila Romanow

Praca z kobietami daje mi mnóstwo pozytywnej energii, która sprawia, że mogę tworzyć piękne rzeczy. Niezwykle inspiruje mnie to, kiedy obserwuję jak moje klientki przekraczają siebie i rzeczy wcześniej niemożliwe stają się możliwe. Dlatego też chcę się dzielić z Wami tą niezwykłą energią tych kobiet i nagrywam z nimi inspirujące podcasty.

Tego dnia nie zapomnę – jej pomysły, wiedza, kreatywne podejście oraz cierpliwość dają super efekty. Wyszłam z parującą głową ale o krok bliżej mojego celu”

Marta Skrok

W wolnym czasie realizuję swoje pasje sportowe, na które wcześniej nie miałam czasu. Nauka pływania, która zawsze była moją piętą achillesową, wzmacnia we mnie siłę walki. Wierzę w to, że ruch pobudza energię i motywację do działania, dlatego ćwiczę codziennie rano przed rozpoczęciem dnia pracy. Lubię przekraczać swoje ograniczenia i wychodzić ze strefy komfortu, więc wymyślam sobie takie zajęcia, które mi na to pozwolą. W ubiegłym roku była to nauka pływania, w tym – dołączenie do grupy Toastmasters.
Jednak większość wolnego czasu spędzam z moją rodziną – mężem i 3-letnią córką. Celebrowanie codzienności, bycie tu i teraz jest tym, co daje mi największe szczęście i poczucie spełnienia.

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony. Z podekscytowaniem czekam na kontakt z Twojej strony. Wierzę w to, że razem możemy stworzyć coś niezwykłego.

Przesyłam uściski,
Anna Dorot

ZAPRASZAM CIĘ DO CZYTANIA MOJEGO BLOGA I DO SŁUCHANIA PODCASTÓW

Dołącz do grona fantastycznych kobiet tworzących własne marki osobiste i wnieś odrobinę magii do swojego życia zawodowego


Right Menu Icon