Hej Girl!

Poznajmy się

Mam na imię Ania i jestem stylistką marki. Od 10 lat prowadzę swój własny biznes. Wcześniej pracowałam m.in. jako psycholog i trener oraz dyrektor marketingu w międzynarodowej firmie. Swoje bogate doświadczenie zawodowe wykorzystuję w pracy z kobietami, którym pomagam budować ich wymarzony biznes.

Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie królują kolory, pozytywna energia i ciepła atmosfera.

Zawsze podążaj za sobą

Kiedy rozpoczynałam swoja karierę zawodową marzyłam o pracy w dużej korporacji. Świat reklamy i marketingu wołał mnie do siebie. Pierwsze kroki stawiałam w dużej firmie kosmetycznej, a później w agencji reklamowej. Jednak szybko zorientowałam się, że to nie mój świat. Nie było tam miejsca na wolność, spełnianie marzeń i inspirowanie innych. Czułam się jak w klatce. Dlatego zaczęłam marzyć o własnej firmie, z własnymi zasadami. Na początku wcale nie było łatwo, ale dzięki wsparciu wspaniałych kobiet zrobiłam to. Budowanie swojego imperium nie zawsze jest proste, ale jest szalenie inspirujące i daje ogromne możliwości. Jeśli tylko podążasz za sobą, w życiu zaczynają dziać się cuda. I tak też było u mnie. Bo jeśli zaufasz sobie, to cuda czekają tuż za rogiem.

Biznes z poziomu duszy

Prowadząc swój biznes szybko się zorientowałam, że dobra strategia nie wystarczy. Trzeba czegoś więcej. Potrzebna jest synchronizacja między tym co czujesz i myślisz, a tym co robisz. Co więcej, praca ponad siły, brak odpoczynku nie tylko nie wspomaga w biznesie, ale zaczyna prowadzić na manowce. Dlatego prowadząc swój biznes dbam o swój mindset, styl życia, odpoczynek i relacje z innymi. Dbam o swoją energię poprzez codzienną medytację i praktykę jogi. I przede wszystkim realizuję swoje marzenia – każdego roku podejmuję większe wyzwania, które wzmacniają mnie w każdym wymiarze. A wieczory najchętniej spędzam ze swoją rodziną – córką i mężem.

DAJ SIĘ ZAINSPIROWAĆ

i poznaj moje ulubione:

Książki, które mnie inspirują w rozwoju:

“Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał” - dr Joe Dispenza
“Brand Brillance” - Fiona Humberstone
“Potęga marzeń - Walt Disney” - Bob Thomas
“Wszystko da się ogarnąć” - Marie Forleo
“Droga Artysty” - Julia Cameron

Muzyka, która pomaga mi w pracy:

- Fismoll
- Alexrainbird Music
- Swami Madhuram
- Aretha Franklin
- Siny
- Thirty Seconds To Mars

Filmy, które dodają mi wiatru w skrzydła:

- “Sekret. Odważ się marzyć”
- “Bohemian Rapsody”
- “Smok życzeń”
- “Kiedyś byłem sławny”
- “Skater girl”
- “Vivo”

prowadząca podcast

brand stories

Jak pomogłam moim klientkom

Pragniesz wyruszyć w podróż ze mną?

Napisz do mnie hello@brandsugar.pl