KASIA BORKOWSKA

Kasia Borkowska – wspiera właścicielki usługowych biznesów online, które chcą usprawnić swoją pracę i zorganizować swój biznes. Uczy jak usprawnić pracę z klientami nawet jeśli ma się mało czasu i twórczy chaos w działaniach.

Kasia wnosi do życia klientów spokój, dzięki uporządkowaniu wszystkiego oraz radość, będąc promykiem nadziei – bo dzięki jej pracy, oni mogą skupić się na rzeczach, które dają im przyjemność i lekkość. Pracując nad wizualną stroną marki, pragnęłyśmy aby od pierwszego wrażenia klientki odczuwały te pozytywna energie, spokój i bezpieczeństwo.

PROJEKT:

PORA ROKU:

LATO + WIOSNA

KOLORYSTYKA:

FONTY:

PLAYFAIR DISPLAY
JOSEFIN SANS
KALISTA

Długo zwlekałam ze znalezieniem osoby, która zrobiłaby branding dla mojej marki. Nie byłam pewna, czy dobrze się rozumiemy i czy ktos inny bedzie w stanie ubrać moja markę w taki sposób, by oddawała mnie i przyciągała moich idealnych klientów. Ania zrobiła to w cudowny sposób! Jestem zachwycona logo i wszystkimi ikonkami oddającymi charakter mojej marki (dodatkowo w kilku kolorach!), które Ania dla mnie przygotowała. Moje spersonalizowane tła w kształcie chmur to jest hit! Połączenie fontów, kolorów, logo i dodatkowych elementów w jedna całosc sprawiło, ze czuje, że moja marka jest żywa i w 100% reprezentuje to, w jaki sposób działam i jak prowadzę swój biznes. Dziekuje Aniu!

Kasia Borkowska

LOGO

CHARAKTER MARKI

WARTOŚCI MARKI

Radość

wolność, piękno, bezpieczeństwo, rozwój, magia

DODATKOWE ELEMENTY GRAFICZNE

chcesz mieć taką markę?