EPIZOD 12

Zorganizuj swoją przestrzeń

Rozmowa z Agnieszką Krakós-Gorący – Prosta Organizacja

Logo_BrandStories

Zapraszam Cię do wysłuchania dwunastego podcastu z serii Brand Stories. Do rozmowy zaprosiłam Agnieszkę Krakós-Gorący, znanej szerszej publiczności na Instagramie z profilu @prostaorganizacja.

Agnieszka od zawsze posiada zamiłowanie do porządku. A kiedy pojawiły się w jej życiu dzieci i zaczęła spędzać więcej czasu w domu, poczuła, że chce podzielić się swoją pasją z innymi. Tak też powstała prosta Organizacja, gdzie Agnieszka dzieli się swoimi sposobami na pozbycie się nadmiaru rzeczy oraz pomaga uprościć organizację. 

Nawet nie wiesz, jak to jest istotne w życiu. Być może wydaje Ci się, że porządki to tylko porządki. Jednak to nieprawda. Bo to, jak wygląda nasza przestrzeń, w której przebywamy, ogromnie wpływa na nas, nasze relacje, nasz potencjał. Dlatego warto zadbać o ten aspekt w swoim domu. 

Zapraszam Cię do wysłuchania naszej rozmowy, podczas której Agnieszka inspiruje także swoją historią i podejściem do życia. Czeka na Ciebie ogromna dawka pozytywnej energii. Z pewnością zakończysz słuchanie tego podcastu z uśmiechem na twarzy.

A tutaj możecie posłuchać muzyki, której słucha Agnieszka 🙂 – Lizzo